КРОСОВЕР RENAULT ПРИДБАЙ – ВАЛІЗУ З ГРОШИМА ВИГРАВАЙ

Компанія Renault в Україні оголошує про запуск акції «Кросовер придбай - валізу з грошима вигравай», що триватиме з 2 по 30 листопада 2016 р. в дилерській мережі Renault.

Відвідувачі дилерського центра Renault на Глісерній, які з 2 по 30 листопада включно придбають одну з моделей Renault - Duster, Captur, Kadjar або Koleos, отримають в подарунок* фірмову валізу Renault sport та беруть участь в розіграші призів** - трьох валіз з грошима!

Розіграш призів відбудеться до 10 грудня 2016 р. за допомогою сервісу підбору випадкових номерів http://www.random.org в присутності нотаріуса, а також представників компанії Renault в Україні.

Під час візиту в дилерський центр Renault на Глісерній буде можливість:

• познайомитися з моделями Renault;

• провести тест-драйв, а також переконатися на власному досвіді в європейському рівні комфорту автомобілів;

• дізнатися інформацію про акції на автомобілі і сервіс;

• отримати консультацію кваліфікованого фахівця - представника офіційного дилерського центру Renault;

• оформити кредит на придбання автомобіля або аксесуарів за допомогою власної програми кредитування Renault Finance.

 

Renault Duster - справжній позашляховик! Зовнішній дизайн Duster підкреслює його брутальний стиль, надійність та прагнення до заміських пригод. Гама високопродуктивних і надійних двигунів забезпечить задоволення від водіння та помірні експлуатаційні витрати.

Renault Captur - нова тенденція міського автомобіля. Ця модель об'єднує характеристики яскравого кросовера, функціонального мінівена, а також компактного і динамічного хетчбека. Модель відрізняє неймовірна кількість персоналізації: існує більше 15 варіантів зовнішнього дизайну Captur!

Renault Kadjar - це нова модель на ринку кросоверів. Він стильний, спортивний, сучасний і інноваційний. При цьому, як і всі моделі Renault, він також універсальний, функціональний і практичний. Kadjar пропонує широку лінійку сучасних двигунів, які поєднують динамічні характеристики, економну витрату палива та низький рівень викидів СО2.

Renault Koleos поєднує в собі комфорт, потужність та універсальність Преміум-технології є корисними та водночас надзвичайно зручними в користуванні. Усе в цій моделі, від картки-ключа "вільні руки" та бортового відео до мультимедійної системи R-Link, гарантує задоволення для всієї сім'ї!

Детальну інформацію про умови акції можна дізнатися на офіційному сайті компанії www.renault.zp.ua, або за тел.: (061) 216-000-6, (067) 654-11-77, (050) 420-53-83.

 

*пропозиція поширюється на фізичних і юридичних осіб.
**пропозиція поширюється на фізичних осіб.