Renault DP World F1 Team на гран-прі Великої Британії

В кінці гонки команда їхала з гарними очками: Даніель був шостим, а Естебан восьмим. Але потім Валттері Боттас і Карлос Сайнс прокололи шини через уламки від попередніх інцидентів, які залишилися в другому секторі траси Сільверстоун, і були змушені їхати в бокси. Незадовго до цього Даніель зміг обігнати Ландо Норріса і в підсумку фінішував четвертим з 1,1 секундою відставання від місця на подіумі.

Цей результат став одним з кращих для Даніеля за його період виступів у команді Renault поряд з фінішем на четвертому місці на Гран-прі Італії 2019 року. У той час Естебан останній раз приїжджав шостим на Гран-прі Італії 2018 року.

Даніель відмінно почав гонку - відіграв дві позиції і став шостим на першому колі. Естебан також впевнено стартував, пройшов пліч-о-пліч з Даніелем два повороти і завершив перше коло на дев'ятій позиції.

Після першого виїзду автомобіля безпеки обидва пілоти залишилися на шинах Soft. Під час другого автомобіля безпеки на 12-му колі Даніель і Естебан поміняли шини на Hard.

Далі йшла напружена боротьба в середині пелотону - з п'ятої по дев'яту позицію, Даніель та Естебан демонстрували впевнений темп і були налаштовані на фініш в очках.

Естебан зміг випередити Ленса Стролла і зайняти восьму позицію перед тим, як піднявся ще на дві позиції через заїзд в бокси Боттаса і Сайнса. Даніель після обгону Норріса став четвертим.

Даніель Ріккардо, стартував 5-м, фінішував 14-м:

«Сьогодні один з тих днів, коли в процесі все ставало тільки гірше. Гонка почалася непогано, я був на шостій позиції і їхав в темпі суперників. Потім я перейшов на Medium - шини швидко зносилися, довелося заїхати в бокси, щоб поміняти їх на Hard. А потім в третьому повороті я втратив контроль над задньою частиною машини, борючись з Карлосом [Сайнсом]. Машину розвернуло, і на цьому боротьба для мене закінчилася. Потрібно прийняти це, зробити висновки і досягти більшого в Барселоні. Сьогодні невдалий день, але за два тижні в Сільверстоуні було багато позитивних моментів - ми зможемо використовувати цей досвід».

Естебан Окон, стартував 14-м, фінішував 8-м:

«Відмінна неділя для нас. Я добре стартував, контролював знос шин, отримував інформацію від команди, а механіки відмінно провели піт-стоп. Ми думали, що в гонці буде складно працювати з шинами, особливо, якщо використовувати агресивну стратегію, але ми впоралися, і в підсумку я їхав у відмінному темпі. Я намагався зберегти шини в робочому стані і утримувати суперників позаду. І за підсумком ми дуже задоволені результатом. Не думаю, що можна було досягти більшого після старту з 14-го місця. Наша мета - краще виступати в кваліфікації - машина це дозволяє. І тоді ми зможемо змагатися за великі очки».

Сиріл Абітебул, керівник команди:

«Змішані емоції після гонки: одному пілоту вдалося заробити очки, а другий фінішував поза очковою зоною. З огляду на стартову позицію Естебана, його виступ заслуговує високої оцінки. Відіграти шість позицій в такій складній гонці, змагаючись з настільки сильними суперниками - це чудово! Разом з командою він реалізував стратегію з одним піт-стопом - Естебан і механіки в боксах спрацювали бездоганно. Його прогрес в гонці контрастує з виступом Даніеля, який стартував з п'ятої позиції. Він планував стратегію з двома піт-стопами. Ріккардо відмінно проїхав перший відрізок, і ми вчасно провели піт-стоп, щоб він не повернувся в трафік. Але на другому відрізку його темп впав, і нам довелося провести піт-стоп раніше запланованого. Це зіпсувало йому решту гонки. Він фантастично виступив в суботу - кваліфікувався п'ятим тільки завдяки швидкості машини. Крім того, він непогано провів гонку в Сільверстоуні в минулий уїк-енд. Але очевидно, що ми чекали від нього більш високого результату після старту з п'ятої позиції. Треба з'ясувати, що пішло не так на другому відрізку, і використовувати цю інформацію в наступних гонках. У Барселоні нас знову чекають спекотні умови і настільки ж сильне навантаження на шини в швидкісних поворотах. Ми досягли прогресу в кваліфікаціях і повинні це підтвердити в наступний уїк-енд. Крім того, треба розібратися, чому Даніель виявився настільки повільним на шинах Medium. Ми маємо виступати краще незалежно від складу шин».