ВИГІДНА ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ НА ВЕСЬ МОДЕЛЬНИЙ РЯД RENAULT

До 31 серпня 2015 р. в дилерській мережі RENAULT по всій Україні діє вигідна цінова пропозиція.

Компанія Renault в Україні створює максимально привабливі умови для придбання автомобілів лідируючої європейської марки.

Відстежуючи цінові коливання на ринку, компанія Renault в Україні пропонує покупцям скористатися вигідною ціновою пропозицією на весь модельний ряд Renault до 31 серпня. Вже сьогодні в дилерській мережі RENAULT Ви можете обрати свій автомобіль за ціною:

LOGAN від 248 376 грн.
SANDERO від 256 444 грн.
 SANDERO STEPWAY   від 289 500 грн. 
LOGAN MCV від 286 996 грн.
DUSTER  від 324 410 грн.
LODGY  від 373 380 грн.
FLUENCE  від 377 223 грн.
MEGANE від 366 964 грн.
KOLEOS від 578 463 грн.
DOKKER від 335 697 грн.

Якість, економічність і надійність автомобілів гідно оцінили в Україні, що підкріплено впевненими позиціями бренду Renault на автомобільному ринку.

За сім місяців 2015 року компанія Renault в Україні досягнула значних результатів: ринкова частка Renault склала 9%* на ринку легкових і комерційних автомобілів, і бренд Renault зайняв другу позицію в рейтингу.

За 7 місяців 2015 р. посилення позицій і позитивна динаміка частки ринку спостерігалася практично у всіх сегментах, де наявні моделі Renault:
• в сегменті В Logan седан, Logan MCV і Sandero Stepway займають другу позицію з часткою ринку майже 20%*,


•  в підсегменті С-SUV Duster займає 3-тє місце з часткою 9%,

• в сегменті С моделі Fluence і Megane займають 8 місце в рейтингу з часткою 6%,

• модель Lodgy займає 3-тю позицію в сегменті MPV з ринковою часткою 13%,


• перше місце за продажами корпоративним клієнтам з часткою 14,8%*.

Завдяки розвиненій мережі офіційних дилерських центрів всі бажаючі мають можливість пройти тест-драйв, а також відчути технологічність та європейський рівень комфорту автомобілів Renault.

Кожен, хто пройде тест-драйв в офіційній дилерській мережі Renault до 16 серпня 2015 року, бере участь у розіграші призу на честь святкування Дня Незалежності України.

Призом є ексклюзивний тест драйв автомобіля Renault Captur до Києва і назад з проживанням двох ночей в готелі HYATT в історичному центрі столиці. Деталі акції на офіційному сайті компанії www.renault.ua.

Власники Renault за допомогою сервісу MY RENAULT мають можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі. Клієнту надається особистий кабінет RENAULT, в якому можливо:
• планувати сервісні роботи на автомобілі,
• отримувати інформацію про спеціальні пропозиції, які стосуються саме автомобіля клієнта,
• економити більше, аніж інші в період дії акційних пропозицій, тощо.

Компанія Renault в Україні рекомендує ВСІМ власникам автомобілів бренду RENAULT зареєструватися в MY RENAULT через офіційний сайт компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua.

Для інформації: з моменту запуску даної програми було зареєстровано більше 20 350 клієнтів, які можуть економити в період унікальних акційних пропозицій і користуватися всіма можливими вигодами лояльного клієнта.


*Згідно даних Auto-Consulting.