РОЗІГРАШ ПО АКЦІЇ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ З RENAULT

 

 

РОЗІГРАШ ПО АКЦІЇ «ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ З RENAULT»
З 1 по 16 серпня 2015 року в дилерській мережі Renault проходила акція "День Незалежності України з Renault".

На честь святкування Дня Незалежності України компанія Renault підготувала приємний подарунок для своїх клієнтів. Кожен, хто пройшов тест-драйв в офіційній дилерській мережі Renault на території України в період з 1 по 16 серпня 2015 року, бере участь у розіграші призу.

Призом є ексклюзивний тест драйв автомобіля Renault Captur до Києва і назад з проживанням двох ночей в готелі HYATT в історичному центрі столиці на День Незалежності України.

18 серпня 2015 року о 12-00 в прес центрі медіа групи "Автоцентр" (м. Київ, вул. Златоустівська 50) пройде розіграш по акції «День Незалежності України з Renault» в присутності нотаріуса, а також представників компанії Renault в Україні та медіа групи "Автоцентр".

Онлайн трансляція розіграшу відбудеться 18 серпня 2015 року в проміжок часу з 12-00 до 13-00 на сайті https://www.youtube.com/watch?v=1t1Lh_l4szQ. Розіграш проводиться за допомогою сервісу підбору випадкових номерів http://www.random.org/.

Ім'я переможця буде опубліковано 19 серпня 2015 р. на сайті http://www.renault.ua/ та на офіційних сторінках Renault в Україні в соціальних мережах.

Компанія Renault в Україні дякує учасникам та всім бажає успіхів!